Jak mija Wam tydzień? Wstyd się przyznać, ale odliczam tylko dni do Wielkanocy, żeby trochę poleniuchowac :) Byłam co prawda mocna zmotywowana, żeby przedstawić Wam jakiś wiosenny zestaw, ale niestety wszelkie nadzieje na nic, zima i temperatura w okolicach zera nigdzie się nie wybiera :c Moim sposobem na zimowy smutek i matematykę są miodowe ciasteczka owsiane z cynamonem, największym plusem jest to, że nie trzeba ich piec. Słodkie i sycące, mniam! :)

   Do garnka wrzucamy 1,5 szklanki owsianki, trzy łyżki masła, 4 łyżki miodu, łyżeczke cynamonu, odrobinę wody i zagotowujemy. Masę przekładamy do naczynia, chłodzimy, tniemy na kwadraty i tadam!

  How's going? Now, my only job is counting days to Easter. I need to relax, a lot! I was really motivated to organise any spring outfit post, but.. winter is here, still :c Beacuse of that I made some better-mood cookies with oatmeal, honey and cinnamon without baking. Sweet, filling, and healthy, yum! :)

   You just have to put 1,5 cup of oatmeal, 3 tbsp of butter, 4 tbsp of honey, 1stbsp of cinnamon and a little bit of water, boil it. Then put the pulp into dish, cool it, cut it and voila! :)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz